zjentek

dá se nějak poznat, kolik otázek jsem položil v konkrétní kategorii?

..tak třeba když chci zjistit, jak jsem se za poslední léta zajímal o krásu a styl ..dá se to najít? Aha?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi ne. Hodně jsi jich položil v kategorii „hmyz“, která zde stále není a stále Ti chybí. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nechybi-vam-tady-v-sekci-priroda-kategorie-hmyz

Další odpovědi
zzzlatokopka

Zjentku ty tu nejsi na ozdobu, ale na zábavu!!!

V krása a styl 2, jegrovky a košile.
V zábavě 9999999999999­999999999999999999999 no prostě moc:-o

A teď vážně, ne to poznat nejde, jde jen poznat kdo v které kategorii kolikrát kvalitně odpovídal.

anonym

Hrát si na zákeřného kripla je opravdu mocný styl!

anonym

Hrát si na zákeřného kripla je opravdu mocný styl!

anonym

…hlavně si mě nezapomeň vzít yase do huby jak u vás originálů s vyřenou minulostí zvykem.