Retko

Da se nejak pohnout text v PDF souboru??

Opravit slovo apod.. ??

Nebo jestli to nejaky program na PDFka umoznuje (pouzivam PDF-XChange)

Diky

Nejlepší odpověď
mosoj

Editovat text jde jenom v plné ( placené verzi Adobe readru. Jeho cena je dost vysoká.
Většina uživatelů používá neplacené verze Adobe readeru kde editovat nelze.
Pak existuje ještě možnost konverze souboru
PDF na TXT a zpět. S tím ale nemám zkušenosti a vzhledem k charakteru souboru PDF předpokládám problémy.
Doplňuji:
Nedalo mně to a hledal jsem.
V tomto programu by měla jít editace PDF !
http://www.sta­huj.centrum.cz/pod­nikani_a_domac­nost/kancelar­ske_aplikace/os­tatni/nitro-pdf-reader/

Další odpovědi
kapka

S převodem souborů z PDF do Wordu problémy nejsou. Jde to online zdarma, otázka několika sekund. Zde http://www.con­vertpdftoword­.net/ Někdy to využívám. Upravím text a převedu zpět na PDF, jde to třeba přes dokumenty Google. Nebo jsou na to programy ke stažení zdarma.

Michal Kole

PDF otevřete Adobe Acrobat, což je placený program. Záleží taky, jestli nebyla „zákázána“ editace.

mosoj

kapka : Umí to i češtinu ?
Nejsou problémy s formátováním ?

Děkuji.