jendahun

Dá se nějak označit otázka jako zajímavá…?

Dá se označit otázka zajímavá bez připojení na facebook? Už jsem se z fac…odhlásil,ale pořád mne to spojuje.Přitom některé otázky jsou zajímavé a chtěl bych je ohodnotit a zase najít.
Doplňuji:
No mě v tom brání,že když kliknu na hvězdičku,začne mne to spojovat s face…a když odmítnu se připojit,nemůžu dát ten bod za hvězdičku.Nevím proč mi to nejde.

Nejlepší odpověď
briketka10

je potřeba dát si obyčejný Avatar a zrušit si pořádně účet, vidím na Tvé fotce stále f, tak odhlášení neproběhlo, nebo jsi stále přihlášený ? já to mám taky tak, když chci označit zajímavou otázku musím se na FB přihlásit..
Doplňuji:
ááá tak brejličky ?? to se mi bude strašně plíst !!

Další odpovědi
hanulka11

já na facebooku nejsem ,nemám s tím problém

SonsyMite

Jde označit hvězdičkou že je zajímavá.

štamgast

A co ti v tom brání?