tony2412

Dá se nějak odstranit ta bublina, když se najede kurzorem nějaké slovo?

Objeví se tam napsáno „původní text“ a „navrhněte lepší překlad“

Odpovědi
ivzez

Google translator? Snad jedině vypnout java script.
Ovšem pak asi nebude překládat…

Emefej

Dokud nám neprozradíš, kde se to děje, tak se rozumné odpovědi nedočkáš.

Edison

Ivzez, proto se ptám, co a kde a jak to dělá. Po jedný operaci mi to začaly dělat vyhledávače v FF. Není potřeba vypínat javu, nějak jsem to někde nastavil, ale nevím už kde… Jak to člověk jednou udělá a nedělá to pak denně, tak si to nepamatuje… Ale časem bych to asi našel.

Edison

A co takhle napsat, v čom to jako dělá?

Mc Merkurion

… dosti zásadní informace,takto těžko radit, jen musím souhlasit …