zdennyve

Dá se nějak odstranit nepříjemné vrzání u koženkové židle na kolečkách?

nevrzají kolečka ale koženkové,pohyblivé opěradlo!

Nejlepší odpověď
Pájo

Jestli Vám vadí vrzání koženky samotné, tak těžko.

Další odpovědi
anonym

Provděpodobně se tam něco uvolnilo a při pohybu se to tře o sebe. Překontrolovat styčné plochy, popř. dotáhnout šrouby madla nebo opěradla, také je možno opatrně použít silikonový olej, ale tak, aby si sedící nezašpinil oděv. Pokud je opěradlo výkyvné, zaměřit se na kloub popř. pružinu promáznout.