Radomír.cz

Dá se nějak natáhnout silikonový náramek?

Malý náramek

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně – je pružný, takže jej natahuj dle libosti (dokud nepraskne)…
😉
Pokud máš ale na mysli, zda je možné takový náramek ´zvětšit´ – aby větší zůstal, pak ne… Jestliže je z kvalitního silikonu, vždy se smrští zpět na původní velikost (a nebo praskne, jak už jsem psal).

novaklen

Přesně tohle jsem nedávno řešila u mého Mi Bandu, který jsem si koupila. Vím, že ten náramek má být na ruce natěsno, aby fungoval, ale mně to vyloženě škrtilo ruku. Nakonec jsem si místo toho originálního koupila takovýto https://www.mi­bandshop.cz/mi-band-5-nahradni-naramek-s-kovovym-zapinanim-sportovni/ s lepším zapínáním a musím říct, že je to teda mnohem pohodlnější, než ten původní silikonový.