Avatar uživatele
robosobo

Dá se nějak nastavit, aby software ZUNE netahal soubory z telefonu do PC AUTOMATICKY?

Mám problém, ZUNE mi AUTOMATICKY po připojení telefonu stahuje soubory (obrázky, videa,…) z mobilu do PC. Nevíte jak mu to zakázat? V nastavení jsem nic nenašel. Je to docela otravné, protože nemám místo na disku.

Zajímavá 0 před 3935 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

Koukal jsem, nikde jsem nenašel tuto možnost. Jeslti nemáte místo na disku, zkuste udělat trošku úklid – odinstalujte z počítače nepotřebné programy a zbytečné programy jako například toolbary (nástrojové lišty), některé soubory jako třeba fotky apod. přesuňte na Skydrive nebo na externí disk/flešku/CD/DVD/…
Dále můžete uvolnit místo i tím, že smažete dočasné soubory internetu – lze to buď v internetovém prohlížeči nebo pomocí programu CCleaner – http://www.slu­necnice.cz/sw/ccle­aner – při instalaci odmítněte instalaci Google Chrome a Google Toolbaru.

Při nejhorším můžete zkomprimovat celý disk ovšem za cenu, že bude pomalejší a tedy i počítač bude trošku pomalejší. Stačí skočit do tento počítač a na disk kliknout pravým tlačítkem myši a zvolit Komprimovat tuto jednotku a šetřit tak místo na disku a samozřejmě na dotaz zvolit možnost všechny soubory a složky na disku včetně podsložek. Některé systémové soubory nepůjdou zkomprimovat a tak je přeskočte.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek