bolak

Dá se nějak na facebook přidat příspěvek ne kterém je odkaz, aby tam místo toho odkazu bylo nějaké slovo?

Když je v postu hnusný dlouhý odkaz, na nějakou stránku, tak aby tam nebyl vidět ten hnusný dlouhý odkaz ale třeba to jméno té stránky, na které když se klikne, tak se otevře ten hnusný dlouhý odkaz?

Nejlepší odpověď
Radius

Obecně, pokud chci někomu poslat třeba mailem velmi dlouhý odkaz, nahraju
ho do zkracovače adres, a pošlu mu krátký odkaz.

Existuje např:
1url.cz

Podobných služeb jsou kvanta: tinyurl.com, shorturl, atd

Dalsi zkracovač je zde:
jdem.cz

Další zkracovač adres (od Google) je:
www.goo.gl

Zkracovač adres videí:
vimeo.com

Další odpovědi
ivzez

Dříve to šlo, potom nějakou dobu ne a teď nevím
(už dlouho jsem na FB žádný odkaz nevkládala).