LuCas55

Dá se něják mobil připojit třeba že připojím můj mobil s komošovím a to by mi ukazalo na mojem mobilu kde zrovna je.

Nejlepší odpověď
Hornisse

Podmíněně ano. Je to standardní funkce telefonů se systémem Android, které prostřednictvím služby Google+ dokáží sdílet svou polohu. Podmínkou je ale neustálé připojení k internetu a na telefonech zapnuté zjišťování polohy.

Obdobné nebo stejné funkce jdou zprovoznit i na iPhone a WM zařízeních

Další odpovědi
mosoj

Ty vago ..............