Ella

Dá se nějak dohledat, co se stalo se složenkou, která nedorazila na místo určení?

Dobrý den, na konci května nám posílali určitou složenku, která i přesto že bydlíme v tom samém městě jako sídlí ona firma, nedorazila do naší schránky. Dá se nějak zjistit co se s ní stalo? Byl to několikatisícový obnos k vyzvednutí a teď nevíme co dělat.

Nejlepší odpověď
arygnoc

pouze na poště.

pokud složenka nebyla „vybrána“, suma se posílá odesílateli (trvá to cca měsíc).

Další odpovědi
dědapetr

Informace od pošťačky:Zavolat na firmu na kterou poštu to zaslali a tam podat reklamaci a oni by to měli dohledat pokud ta firma to odeslala.Poplatky za reklamaci se neplatí.

tom004

Ano,pošta ji dohledá,ale nechá si za to „slušně“ zaplatit.

anonym

Mělo by to být bezplatné, ale potřebují podací číslo složenky, které má na 2. útržku i odesilatel!