Lgee

Dá se navrátit do snu, který jsem měl před 8 lety?

Nejlepší odpověď
yuko

Myslim si, ze da. Casto mivam sny a jsou i sny, ktere se vraceji. Ale sny aspon ty moje prichazeji neplanovane. To jsem si nechavala zdat o necem jako mala holka. Mozna diky tomu je muj zivot jako jeden dlouhy sen. Ale opravdu nektere sny se vraceji, jen predem nevim, kdy to zase bude. Mozna se ten sen da trosku privolat tim, ze na nej budete myslet. Miluji me sny, neco mi rikaji, neco mi vzkazuji, je v nich cely muj zivot a jeste neco tajemneho.

Další odpovědi
Drap

Někteří lidí to dokáží. Bez trénování je však šance mizivá.

postcd

Zde odpověď/bláboly laika:
Také si myslím že to jde ale šance je malá a sen se bude vyvíjet spíše jinak nebo sklouzne úplně jinam, to nevím jeslti je někde popsáno jak se naučit řídit sny a jestli je to vůbec žádoucí. Ale asi by mohlo pomoci prožít alespoň podobné situace tak, že se na to prostředí se všemi detaily koncentrovat co nejdelší dobu před usnutím i přes den. Myšlenky lze ovládat a pokud ostatní myšlenky jsou umlčen a mají nízkou prioritu, člověk je vklidu a nemá v bdělém stavu vůbec problém že by se dstávaly do popředí jiné myšlenky než ty žádoucí tak je podle mě šance že se dostnau do podobného snu vyšší.

Frogman

Mně se asi před 8 lety zdál 3× po sobě ten samý sen. :DDD

zjentek

a další bláboly:
jeskli je pravda, že psychický stav jde ruku v ruce s fyzickým, tak asi těžko, neboť chemicky seš už úplně jiný člověk, než včera.
A jestli máte zítra exkurzi v cementárnách a nebo jdete s rodiči do zakouřený hospody, tak tam nechoď a zejtra budeš úplně jiným člověkem, než ti to na zejtřek plánuje nezvratný osud a místo toho si s čistou hlavou můžeš naplánovat sny budoucí, ale ten starej je fuč, pryč, je v tahu ;)

arachis

Dá, ale asi ne cíleně. Mi se zdál v dětství den 2× ten samý a nebyl zrovna moc příjemný. Rozhodně jsem nestála o jeho opakování a přesto po letech se mi zdál potřetí a měl dokonce i pokračování.