Tizh19

Dá se natrénovat prostorové a symbolické myšlení?

Když vidím nějakou síť, nedokážu si v hlavě představit, jestli z toho lze složit krychli. Myslím něco takového:
http://www.unob­.cz/fem/studi­um/Documents/test-3.blok.pdf
Myslíte, že se to lze naučit a natrénovat, nebo pro to člověk prostě musí mít vlohy k matematice?

Nejlepší odpověď
Questman

Rozhodně se to natrénovat dá ale bude to chtít hodně času.
Já si třeba po jedné z brigád ve fabrice už každou nesloženou krabici v hlavě automaticky složím a přemýšlím, jak ji co nejlépe zalepit :D