Válek Petr

Dá se na této kameře sledovat online přenos v PC?

https://www.ma­ll.cz/ip-kamery/edimax-bezdratova-kamera-ic-9110w?tab=reviews

Odpovědi
Edison

Proboha, co to je za shit? Ty recenze fakt hrůza. 720 je nepoužitelný. Připojení netřeba WiFi… jen si tím zaděláte pásmo. Pokud jde něco připojit kabelem (a tohle jde připojit kabelem), použijte to!

led

Nie, na na kamere, ale z kamery… je to kamera, nie monitor, sníma obraz a posiela pomocou wifi do PC.
Ano, ak ich spárujete pomocou wifi, alebo kameru pripojíte pomocou wifi na internet a v smartfóne, tablete, PC pripojenom na internet môžte zábery sledovať online.
PS
Vo vašom odkaze je napísané, že daná kamera už nie je v ponuke.