bolak

Dá se na telefonu přesměrovat hovory jen z určitého čísla?

Například jen pokud mi volá číslo 603123456 (sem si vymyslel), tak aby se přesměroval na číslo 723723723 (sem si vymyslel).

Odpovědi
anonym

možná pomocí nějaké aplikace, call filter, sem si vymyslel

a623682@drdr

No nevim, hledal bcyh nejak call redirect, nebo nejaky „call put through“. Otazka ale je, kdo ten presmerovanej hovor bude platit. takovydle presmerovavace by potom nejspis fungovaly tak, ze ty potom budes fungovat jako prostrednik i s tim, ze bude platit hovor na cislo 723723723. Pres­merovat volajiciho tak, aby platil jakoby volal na 723723723 bez nastaveni operatora zcela urcite nepujde (bys potom takhle mohl vsechny volajici smele presmerovat na duhovy linky).
Doplňuji:
… ze _budes_ platit hovor na cislo 723…