zjentek

Dá se na loveckej salám vytvořit úplně stejná závislost, jako je ta na hamburgerech?

barbakan: v loveckejch salámech je „něco chuťovýho“, co prej v puse spouští stejný mechanismy, jako ty „masový placky“, co jsou v „original“ hamburgerech, nebo co..

Nejlepší odpověď
anonym

A to může být někdo závislák na hamburgrech? Pravda je, že miluji bůček na všechny způsoby, ale že bych bez něj měl absťák, tak to teda ne!

… a víš, že můžeš mít pravdu? Ani bych se nedivil, kdyby do žrádla dávali něco, po čem mozek touží.

Další odpovědi
arygnoc

technický vzaté, závislosť so možno vytvoriť na čomkoľvek.

záleží iba na tom, či viete svoje pudy ovládať – veď nie každú ženskú v minisukni na ulici znásilňujete (rozum), i keď by ste chcel (pudy) – a tak je to i s jedlom, dá sa to ovládať, iba treba používať obsah hlavy.

😉

Pipka

ano na vše si můžete vytvořit závislost

zjentek

arygnoc: ..a čo je to tá „obsah hlavy“