BurTon

Dá se na Google chromu zablokovat stránka aby se na ní nikdo nedostal?

Potřebuji zablokovat www stránku, dám příklad www.seznam.cz, a chci aby jsem se na ní nemohl podívat. Jde to nějak zablokovat v prohlížeči?… Mám Google Chrom. Děkuji

Nejlepší odpověď
MichalN

Jakej to ma smysl?

Další odpovědi
Reuef

pro jakykoliv prohlizec lze zablokovat adresu v souboru hosts ktery najdete ve : C:\Windows\Sys­tem32\drivers\etc otevrete ho v poznamkovym bloku a pridate radek 127.0.0.1 www.seznam.cz a dokud to nekdo nesmaze tak se na seznam.cz nedostanete