oskar

Da se na Facebooku…

komunikovat,jen mezi mnou a přitelkyni?

Nejlepší odpověď
kropitko

panenkaAno dá je to například chat,nebo posílání vzkazů přes facebook .

Užitečná: Označit odpověď jako užitečnou 0Označit odpověď jako neužitečnou 0Nahlásit závadnou odpověď Vložena před 14 min

Tak a mám taky bod za odpověď,,,,,,,,om­louvám se,už mi z toho asi hrabe,jen nechápu,proč když někdo odpoví dobře,proč ho pak někdo papouškuje

Další odpovědi
quentos

jistěže … to by nebyla sociální síť, kdyby se to nedalo; komunikovat tam můžete buď pomocí pošty nebo – tam asi dotazem směřujete – pomocí tamější funkce Chat (pokec), čili jako byste spolu „mluvili“.

Miroslavst

ano dá, ale myslím, že je lepší komunikovat s přítelkyní osobně než takto. Ale pravda je, že nemusíte být zrovn spolu.
a pro ty, kteří říkají něco o papouškování:
Odpovídám proto, jelikož odpovídám. Nekopíruji, ale dávám své vlastní slova.

panenka

Ano dá je to například chat,nebo posílání vzkazů přes facebook .
Já facebook používám a vím že to jde proto jsem to sem taky napsala kropitko.

Lucimia

Pokud nechcete na FB být otravován jinými „přátely“, jednoduše si dáte do přátel pouze vaši přítelkyni. :)

Jajik

ano dá se komunikovat

Kazi

Ano, dá se, ale myslím, že je to lepší na skype.