Dá se mobilní telefon pokazit tím, že tam budu mít hodně java her ?

Slyšela jsem o tom, že když budu mít v mobilu kolem 100 (samozřejmě i méně) java her, tak se mi telefon může zničit. Je to pravda ??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Neměl by se pokazit jen se zpomalí, protože bude mít zahlcenou paměť. Je to podobné jako s počítačem.

Zlatý

Není to pravda. Instalováním aplikací telefon nelze zničit. (Operační) paměť zahlcují pouze běžící aplikace, nainstalovaných (v storage) jich však můžete mít libovolné množství jaké jen unese paměť telefonu.

Dokud je všechny naráz nespustíte, na výkon to nebude mít negativní vliv.

///

může se stát že je aplikace špatně napsaná a telefon zcela přestane reagovat. To je nejhorší scénář jaký tak může nastat, v takovém případě stačí jen vyjmout baterii, telefon znovu zapnout a bude dál fungovat.

Bronzový

já měl na starém telefonu nokia 6300 460 her stažených z internetu. Byl tak zasekan že když sem spuštěl hudbu (25 písniček) tak sem čekal 2,5 minuty než naskočil. zničit se nemůže ale slyšela si to zřejmě protože někomu se restartoval mobil (některé to dělají často kvůli ,,zahlcení'' systému. záleží taky jak výkoný procesor tvůj mobil má a jestli ho vůbec má.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 1031
Zlatý annas 949
Zlatý quentos 889
Zlatý mosoj 566
Zlatý hanulka11 556
Zlatý led 513
Zlatý marci1 509
Zlatý gecco 433
Zlatý iceT 387
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.