JájsemRaibek

Dá se kouřit cigareta, která je určená do toho nahřívače?

Do nahřívače, např. glo se vloží cigareta. Nahřívač po pár sekundách cigaretový tabák nahřeje a ten se pak kouří. Po pár minutách nahřívač vypne a vložená cigareta se vyhodí.
Dá se ještě tato cigareta normálně kouřit, tak že se zapálí?

Odpovědi
Schluker

Nevim jak je to presne zrovna u Glo, ale u Iqos dojde “vykourenim” patrony ke “speceni” celulozoveho “filtru”. Ten pak nepropousti vzduch a tim padem neni mozne zbytek tabaku vykourit jako u klasickeho spacku.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.