fortin

Dá se koupit Žabka?

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dá žabka na odmašťování v drogerii,
ŽABKY JAKO BOTY U VĚTNAMCŮ,
žabka jako zvíře ve zverimexu.

Další odpovědi
jennysh

http://www.yu­ki.cz/lode-a-cluny/prislusen­stvi/gumove-cluny/nozni-pumpa-zabka-147.html

hanulka11

Myslíte na změkčení vody? Jistě mají ji v drogerii

jmhad

určitě mají,ale ne v každé.V některé drogerii spíš koupíš přesnídávku pro děti než něco takového.Zpravidla se koupí tam,kde mají i barvy,třeba na bílení,nebo různá lepidla,jedy a pod.Říkám jim"technická drogerie". A u nás na vsi má žabku i v malém smíšeném zboží.Ví,co je na vesnici třeba.

elektrikář

Žabka byl v 70 letech nejlacinější prací prášek.Prali jsme v něm pleny.