Tuzzy

Dá se jít v lomu Velká Amerika až dolů k vodě? Koupat asi ne, prý je za to pokuta.

Byl jste tam někdo v poslední době? Stojí to za návštěvu? Díky 🙂

Nejlepší odpověď
Malvína

Já plánovala minulý týden návštěvu, ale kvůli nepříznivému počasí nebyl plán naplněn. Když jsem hledala info na netu, je možno sejít i dolů, dokonce tam někteří jdou stanovat. Koupání bych neriskovala. Zda je to pod pokutou nevím, je to dosti pravděpodobné, ale i z hlediska hygieny nejsem tohoto příznivcem.

Další odpovědi
Roman71

Byli jsme se tam vykoupat před několika lety. Ještě mám schované fotky. Cesta dolu k vodě je trochu adrenalinová, ale za ten zážitek z průzračné vody to stojí.

Minimálně to stojí za výlet :)