Avatar uživatele
Neonka

Dá se ještě vychovat dvouletý pes, aby ze dvorku neutíkal a netoulal se ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? sabik11, Pralinka1979 před 4780 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
stana73

Dvouletý pes je „puberťák“,je to to samé,jako děti.Zkouší co může a co nesmí a chce postavení ve smečce.Podle toho se k němu chovejte

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
juie

já si myslím,že určitě.my máme 5 letého křížence z útulku a taky jsem si ho vychovala=)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

dá se vychovat, ale u dvouletého psa je to běh na dlouhou trať. Dosahnout toho lze pouze pravidelným a důsledným výcvikem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sabik11

Dal by se ještě vychovat,ale bude to už na delší dobu. Například by vám mohl pomoct speciální cvičitel ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zcela jistě se dá vychovat i dvouletý, ale dá to práci.
Ta se ale vždy vyplatí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
simsalabim

Ano, určitě to půjde, ale budete muset být trochu přísnější než na štěně… ale záleží hlavně na povaze a rase psa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rottwy

Určitě! Záleží jen na vaší trpělivosti, nejlepší bude třeba začít navštěvovat nějaký cvičák. Přísloví, že starého psa novým kouskům nenaučíš, určitě nepatří mezi ty nejpravdivější. Je sice pravda, že od štěněčího věku by to šla snáž, ovšem nemožné to není ani náhodou! :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chucky

Souhlasím se Stáňou a Juia. Nevidím důvod, proč by se nedal vycvičit dvouletý pes.
Záleží jen Vás, jak se mu budete věnovat a trénovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pralinka1979

Dvouletý pes se určitě vychovat dá. Můj pes je vycvičený, pravidelně chodím na cvičák stále, super. Občas stejně uteče za fenou 🙂zase se vrátí… není to správné, ale stane se. Je to pes, přeskočí plot, nic nepomohlo. Vím, že je to špatné, ale je to jeho jediná neřest.

Zdroj: www.vorisci-room.estranky­.cz/stranka/co-delat_kdyz-se-pes-toula

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek