hippeace

Dá se ještě sehnat to klasické hippies oblečenní?

myslím tím zvonáčové kalhoty a tričko s kytičkovaným vzorem na rantlech

Nejlepší odpověď
Terryle

Zkus prolízat secondhandy, tam se dají najít nádherný věci. Nevyjde tě to tak draho, seženeš fakt originální věci a hlavně pak máš z úlovků děsnou radost :o) Taky mám tenhle styl ráda. Nedávno jsem ulovila fajn rifle do zvonu, navíc s jednoduchou výšivkou kytek na nohavici :o)

Další odpovědi
Drap

Hippies si většinu oblečení dělali a dotvářeli sami.