Dá se ještě s exekutory nějak domluvit (na splácení) nebo je vše ztraceno?

Odpovědi
panenka

já si myslím že se s nimi domluvit dá ale to co jim slíbíte musíte splnit.myslím tim dodržovat pravidelné splátky.záleží na dohodě mezi vámi a nimi a jak vysoký dluh máte.

fortin

Důležité je, když už se něco takového stane nedělat mrtvého brouka ale udělat pokus o dohodě. Tím že na adresu advokáta zašlete doporučeně popis vaší situace, přidáte dokumenty které mají něco společného s tím proč neplatíte. Může to být kopie výsledku šetření kontroly ve firmě že zaměstnavatel neplatil, složenky s vašimi platbami. Důležité pro ten poslední krok je dodržet slíbenou částku i kdyby to bylo jen 200 korun. Dohodnete-li se na něčem takovém, zajistěte aby ta částka byla na účtu příjemce ke dni splatnosti. Že pošta peníze převede za 2 dny, to neplatí. Pak už by byl konec legrace. Jistě že dnes exekutoři vaše věci nechtějí. Jestli víte na čem už teď můžete zapracovat, udělejte to ještě dnes.

Jestliže musím zaplatit, mohu dělat cokoliv ale stejně to zaplatím.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/479