semtutajne

dá se ještě někde najít normální holka

Doplňuji:
Někdo tu špatně pochopil otázku, psal jsem „normální“ nehledám supermodelku se čtyřkama „kozama“ , nemyslím si, že mám přehnané nároky, i když možná mám protože chci aby byla hodná, milá, sympatická to aby dnes člověk pohledal. Mám pocit, že 90% procent holek jsou vyčůrané zlatokopky.

Odpovědi
Drap

Jednu jsem našel, ale nechám si ji pro sebe.

SajmonModer

Nedá. Taky teď hledám a jsem zoufalej. Člověk prostě musí počkat někdy až na tu pravou.

coco

Těžko říct.Každý má to své NORMÁLNO jiné.A co výraz normální vlastně představuje?
Doplňuji:
Souhlasím s barnajkou,je potřeba slevit ze svých nároků: do 36ti jsem si užívala a hledala něco extra,pak se něco stalo a já si našla muže,se kterým sdílím dobré i zlé.Našli jsme se navzájem a zjistili jsme,že jsme si zbyli.Ale zbyli jsme si krásně a ještě jsme si stihli udělat zlatíčko…:))

tuCZek

Normální ani nikdy nikde nebyla. Musíš brát co je :)

dědapetr

Dá jen se musíte dívat normálním pohledem na svět.

barnajka

Až se mi chce tu otázku přetočit a zeptat se: Dá se ještě někde najít normální kluk/chlap?! 🙂 I na jejich hledání aby dneska člověk pomalu vyrážel s lupou v kapse 😉

Ono fakt záleží, co si kdo představuje pod pojmem „normální“ – 10 různých lidí, 10 různých definicí.
Jestli to dobře chápu, jsi sám a pořád marně hledáš tu „pravou“. Víš, chce to jedno – chodit mezi lidi, chodit s očima otevřenýma a hlavně – se srdcem otevřeným. A možná trošku slevit ze svých nároků… Nevěřil bys, kolik úžasných holek každý den na ulici bez povšimnutí míjíš – a to jen proto, že ti na první pohled možná připadají až příliš nezajímavé, obyčejné. Zkus se ode dneška mile usmát na každou dívčinu, co potkáš – a nehleď na to, jestli má pár kilo navíc nebo brýle jako popelníky :) Usměj se a uvidíš, že dřív či později některá „zabere“.
A když už nic jinýho, aspoň sobě i těm slečnám rozzáříš den 😉

semtutajne

Někdo tu špatně pochopil otázku, psal jsem „normální“ nehledám supermodelku se čtyřkama „kozama“ , nemyslím si, že mám přehnané nároky, i když možná mám protože chci aby byla hodná, milá, sympatická to aby dnes člověk pohledal. Mám pocit, že 90% procent holek jsou vyčůrané zlatokopky.