bolak

Dá se infarkt předpokládat z krevních testů?

Jsou tam nějaký hodnoty, který by mohly napovídat o tom, že je v zvýšený riziko k srdečnímu selhání?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Rozborem krve se může prokázat i infarkt. Ukazatelem je zvýšená hladina jistých bílkovin.

http://www.dok­toronline.cz/cla­nek/519-Zivotadarna-tekutina.html

bolak

hanulka11 z toho článku jsem pochopil, že se to děje (zvýšená hladina bílkovin) v průběhu, ale já mám namysli, jestli to jde nějak předvídat předem, třeba že se v krevním řečišti začnou hromadit sraženiny…