michalds

Dá se i pěšky doručovat potraviny v kurýrních firmách ?

Pokud nemám auto/moped/kolo, dá se i tak doručovat zboží ve firmách jako Wolt, nebo Liftago?

Nejlepší odpověď
Drap

Samozřejmě že dá. Ale moc toho asi nevyděláš. Představ si, že si objednám 80 kg potravin a bydlím 50 km od skladu. Na zádech to zřejmě tak daleko neuneseš, vezmeš si tedy dvoukolák. Za jak dlouho těch 50 km ujdeš? a teď musíš opět zpátky. Než se vrátíš, tak už volám do irmy a reklamuji zboží, které jsi doručil. Ve velkém teple se všechny masné a mléčné výrobky zkazily. Jakou budeš mít produktivitu proti tomu s autem? Myslím, že firma by tě už předem nechtěla.

Další odpovědi
elkon

To asi těžko, nezaručíš hygienu a s ohledem na malou četnost, si nic nevyděláš.