bolak

Dá se hledat na googlu slovo, když neznám některé z písmen?

Když hledám např. anglické slovo, vím na kolik je písmen, některá písmena znám a některá neznám, tak jde to nějak vyhledat třeba jako to mají file managery, že namísto chybějícího znaku napíšu otazník či hvězdičku, když je těch znaků víc, a vyhledá mi to všechny soubory které splňují podmínky?
Umí toto i google nebo nějaký jiný internetový vyhledávač?

Nejlepší odpověď
quentos

s otazníkem či hvězdičkou přímo operovat neumí, ale pokud některý znak prostě vynecháte a na vzniklý výraz najde málo výskytů, Google vám nabídne opravy.

Další odpovědi
Awer

..A co takhle to prostě zkusit? :)

U Googlu o přímo této funkci nevím, ale spefické názvy s hvězdičkami či otazníky vyhledá spolehlivě přes adresy.. (prostě najde shodu s plynulou části výrazu)

kablik

Proč hned Googlu, nato jsou slovníky, zadám česky a mám bezpečně anglický výraz, no a pak dál podle potřeby, nééé?