dgfdgf

Dá se had v teráriu krmit něčim jiným než živejma myšma?

Nejlepší odpověď
gecco

Jasně – někteří hadi žerou potkany, jiní třeba cvrčky, ještě jiní ryby, kuřata, vejce…
😉
Pokud se ale ptáš na krmení nikoli živým krmivem – jo, hady (etc) je možné krmit i mrtvými zvířaty (nebo jen kousky masa), ale hada je nutné na takové krmení naučit a nebo jej ´oblbnout´ (např. třepáním napodobit živou kořist).

Další odpovědi
Klaproth

Ano, těm větším můžeš dávat morčata nebo králíky.

kapka

Nekteri zerou i jesterky nebo jine hady. ;)
Jinak teda, nekdy se dokonce musi krmit nasilne kousky masa. Nastrkat to do hada. :)

bolak

některý se oblbnout nedaj, nebo daj, ale musíš se nechat strávit, mrtvou myšičku pustit do žaludku a pak ho zevnitř pošimrat