Dá se dostat na Karlovu Univerzitu s IQ pod 100?

Znáte někoho takového? Nechtěl jsem psát nadpis, jestli se může dostat na Karlovku ,,hlupák", ale myslíte si, že to lze??? Podle mě ne. Co vy na to?

Nejlepší odpověď
ivzez

Samozřejmě, že ano.
I KU potřebuje vrátné, uklízečky, …

Další odpovědi
anonym

Na UK určitě ne, ale na Vš v Plzni určitě ano. Namátkou: Mareček Benda!
Doplňuji:
Ivzez, tak vidíš, to mne nenapadlo. Já bych se tam nedostal ani jako uklízeč! 🙂

Pepa25

„Částečný nedostatek nadání či úsudku vyvažuje píle.“ J.A.Komenský
Je jen otázka, co je to částečný, ale pro přijetí na studium na VŠ bych to viděl na aspoň průměrné IQ (asi jako mám já 🙂 …

gecco

Znám několik absolventů UK a asi tě zklamu, všichni mají IQ 150+…
😉

Major Zeman

Jsem naivní optimista, takže dle mého nelze.