.,.,.,.--§§,

Dá se doo tabletu stáhnout windows?

Dá se do tabletu stáhnout windows? Případně jaký je nejlepší???

Nejlepší odpověď
Bedy

Do jakého tabletu? Pokud má ARM procesor, tak zapomeňte na klasická Windows. A Windows RT nevím kde chcete stahovat a jak to do toho tabletu chcete narvat…
To není jen o procesoru, ale obecně o zařízeních – Windows RT na ně nemusí mít ovbladače a tudíž to nebude fungovat…
Doplňuji:
Chci vidět, jak do levného tabletu cpete klasická Windows. Klasická Windows rozjedete na zařízeních s x86 nebo x64 procesoryJiná kapitola jsou Windows RT určena pro zařízení s ARM procesory.

A co se týče Windows RT, nevím, zda-li by se dala nainstalovat do laciných tabletů (zpravidla s Androidem), které seženete na každém kroku a lidi to kupujou jak diví…

Nevím to z toho důvodu, zda-li by nebyl problém s některými součástmi (3G modem, Wifi, zvuk,…) – existují takové ovladače pro Windows RT?

Další odpovědi
mirlin

To ,co vám odepsal Bedy není pravda. Zúčasnil jsem se minulý týden konference v Olomouci na PřFUP, pořádal to Sajm,byli tam zástupci jak ACERU,tak Windous/předsta­vovali tam právě W – 8 a všechny možnosti stahování právě do tabletu. Ale také mě ta prezentace stála celý den školení a nebyla zadarmo.
MIRLIN