kurec

Dá se dobrovolně učit v dnešní době zadarmo?

Nejlepší odpověď
Kelt

Záleží co a kolik máš času. Já se třeba každý den učím jazyky, poslouchám apod. Někdy počítám příklady z matematiky apod. A některé školy umožní stáhnout si učebnice. Takže učit se, abys věděl, to není problém. Ale jestli potřebuješ vysvědčení, diplom, tak to musíš jít do školy a tam podle nějakého programu studovat. Nebo si najmi učitele a plať ho. Ale jestli jsi učitel a chceš učit zadarmo, proč ne.

Další odpovědi
aliendrone

Dá, když nevíš „roupama co dělat“. Obvyklejší je si za výuku nechat zaplatit, to víš, zadarmo ani kuře… ;) :D :D

elkon

Jestli máš koho učit, tak proč ne.