TommyKiller1

Dá se do bakalářské práce zařadit list tvrdého papíru?

Mám v plánu dát do BP jako přílohu list v Braillově písmu pro slepce. Je to možné nebo ne? Dá se to s tím vytisknout? Je to na třech listech tvrdého papíru.

Odpovědi
Arne1

Vzal bych to jako analogii k technickým výkresům – ty je zvykem přikládat jako zvláštní přílohy volně k práci, například pod pásky v zadní desce.

Mimochodem, je nutné mít Braillovo písmo opravdu ve slepeckém – reliéfním – provedení ? Nestačilo by normální zobrazení puntíky ?

Kepler

Tak list s Braillovým písmem se normálními postupy se asi vytisknout nedá, pokud to pro slepce má zůstat čiitelné. Vložit se jistě dá cokoliv tenkého a z čehokoliv, pokud použiješ třeba kroužkovou vazbu.

da ny

Nepíšete na jaké téma je práce vypracována....... (zda to má přímou souvislost s bak. prací)
K odevzdání práce k posouzení je to asi spíše zbytečné…, k verzi odevzdávané na CD (do univerzitní knihovny) to také těžko přidáte ......

ivzez

To je otázka na vedoucího práce.
Jak ten se dívá na přílohu v Braillově písmu?