Slezan

Dá se do Adobe Photoshopu CS 5 nějak dodatečně nainstalovat čeština?

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

cs5tku stahneš na adobe.com v češtině. dodatečně asi jedině přepsáním knihoven z nějaké už počeštěné verze. Nebo zapátrat v nastavení jestli tam není v nabídce český jazyk.

Další odpovědi
delfinfa

Ne, jsou rozdílné jazykové verze…dodatečné počeštění není oficiální a podle toho vypadá.