zjentek

Dá se dle imunitní reakce nakažených rodičů spočítat/před­pokládat, jak kovídek zapůsobí na jejich děti?

Pokud se rodiče (řekněme 60 – 70 let) nakazí kovidem a přejdou to velmi lehkým průběhem, mohou jejich děti, obého pohlaví (řekněme 35 – 45 let) v případě nákazy předpokládat podobný průběh?

Odpovědi
Ametyst

Za odpovědi na takové otázky tu máme týmy špičkově placených “expertů”, kteří se zabývají modelováním situací na základě vědeckých poznatků a matematické statistiky. Jací jsou to odborníci bylo vidět v posledních dnech, kdy zapomněli do svých modelů zahrnout lockdown zasněžených hor a kopců.:-))

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Ametyst NOMINACE. (;

Ale tak třeba NĚKDO PŘECE JEN VÍ, co já vím, že… přece NEMŮŽU NIC vědět.