Ewíík

Dá se dívat československo má talent na počítači ?Normálně od 20:00?

Rodiče mi na večer zakázali se díat na televizi.Moc bych se od osmi chtěla dívat na československo má talent dá se přes nějakou stránku online se na to dívat?Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
led

Doplním drapovú odpoveď:
Podmienka je aby TV karta (interná, alebo externá) bola na priame pozeranie cez DVB-T anténu -nie analog-, alebo môže byť aj analogová, ale potom sa musíš napojiť na signál od rodičov (ak je analogový).
No to asi nechceš, aby to rodičia vedeli, kedže ti to zakázali.
Radšej rob tak, aby ti to rodičia nemuseli zakazovať.

Další odpovědi
Drap

S televizní kartou funguje PC, jako televize.