_136

Dá se ČR v 21. století považovat za moderní stát?

Může se ČR považovat za jeden z mnoha z moderních států v celé střední i západní Evropě?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
aliendrone

ANO

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=-zAlsRhizVQ
Dokonce jsme se po 30 letech usilovného budování „kapitalismu“ vyšvihli mezi nejmodernější ekonomiky. ;)

A hned jakmlie zvládneme nevýslovně obtížnou technologii a výrobu tak komplikovaného futurezařízení, jako je hadr přes hubu (neboli ROUŠKA) za POUHÝCH 172Kč (abychom ji za tuto cenu nemuseli dovážet), budeme už NAPROSTÉ JEDNIČKY! ;) :D :D

Další odpovědi
Ametyst

ANO

Zatím ještě nekráčíme do středověku, a svobod máme zatím víc než západoevropské ze­mě.

Kelt

ANO

Chyba, musel jsem něco zvolit, ale nedal jsi tam únikovou odpověď. Otázkou je, co je podle tebe moderní stát a co není.

zbyndo

ANO

hapiky

ANO

My jsme už modernizaci dotáhly tak daleko, že jsme nechaly ty nejvyspělejší státy za sebou. Např. exekutorská zlodějna, nepotrestané a stále netrestané podvody politiků a regionálních úředníků. Jeden příklad za vše. Z podvodníka Ratha se stala celebrita, z které se málem stal mučedník. Ale mnozí vyvázli mnohem lépe a užívají si luxus supermoderního stá­tu.