Evaaaa

Dá se ČR obejít po horských hřebenech celá dokola?

ČR je prý jedna velká stará sopka a tudíž by to mělo být možné.

Nejlepší odpověď
charliesheep

Nedá.Na východní hranici se Slovenskem sejdeš z Beskyd,od Slovácka už je rovina a na jhomoravské hranici s Rakouskem se taky moc nezapotíš při výšlapech do kopce.Kolem Čech na severní Moravu je to jiná káva.Ale to s tou starou sopkou je dobrý:-)

Další odpovědi
bolak

2290 km, to se našlapeš…

za komunismu by to prej zvládnul i slepec, bylo se čeho chytnou.....dneska ale nevim, sám sem zvědavej jestli to jde, jestli jo tak bysme mohli jít spolu ;)

dj.david1234

hee? Kde jsi to slyšela? To čtu prvně 🙂 Každopádně by to mohla být pěkná procházka 🙂

slad08

Dá se všechno.

Urry

Myslim, že to nejde