zjentek

Dá se chovná zvěř pěstovat?

slyšel jsem sedláka, jak říká, že prej pěstuje bravky ..je to možný?

Nejlepší odpověď
annas

Sedlák měl pravdu. Vepři se dají rovněž pěstovat, sloveso se ale užívá zřídka.

Zpravdila se rozlišuje, že se pěstují rostliny, ale chovají třeba ovce.

Je možno ověřit v odkazu, kliknutím na červené heslo: " Heslové slovo bylo nalezeno také v následujících slovnících: SSČ, SSJČ"

http://priruc­ka.ujc.cas.cz/?slo­vo=p%C4%9Bsto­vat+&Hledej=Hle­dej
, .

Další odpovědi
anonym

„Sedlák“ kecal – chová prasata stejně (nebo aspoň hodně podobně), jako i jiní chovatelé…
;-D

zjentek

mowla, kecáš viď? Mám z toho dilema, páč ti to obodoval moudrej quentos ..tyhle stránky jsou zkrátka pro neznalý návštěvníky tuze zavádějící, tady totiž nevíš, kdo je za moudrýho a kdo za pitomce. Ale dám annas nominaci, draci ,)