Avatar uživatele
Tw!st

Dá se botička přeřezat flexou?

Ještě jsem zatím nedostal botičku, jsem vzorný řidič. Ale zajímalo mě, pokud by někdo TEORETICKY měl v kufru AKU Flexu (úhlovou brusku na aku články) tak jestli by se takto mohl botičky zbavit. Nebo jsou botičky proti tomu nějak pojištěné?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, aliendrone, Michala11 před 1776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

V pohodě dá, jenže průšvih je v tom, že dnes (alespoň v díře zvané Praha) městská poblisije při instalaci botičky auto před i PO instalaci – tedy s nasazenou botičkou nafotí (coby důkaz) právě kvůli borcům s flexou (či těm šikovnějším, kteří to zmáknou i bez ní)! ;) :D

Upravil/a: aliendrone

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Tak, diamantovým kotoučem přeřízneš všechno, ale nedoporučoval bych to. K pokutě by ti přidali ještě maření výkonu úředního rozhodnutí a škodu na majetku policie, takže by tě to vyšlo sakra draho. Ale kdysi jsem četl o případu, kdy jeden spěchající řidič-šikulda z Rožnova dokázal botičku sundat bez poškození, zavézt ji na služebnu a ihned zaplatit pokutu. Cajti koukali jako telata. „Ahoj, já frčím“ a byl v prachu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Roman71

Jakoukoliv (ne)odbornou demontáž botičky bych rozhodně nezkoušel..
Aliendrone to popsal dost jasně a neplatí to jen pro Prahu 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Tady to máš názorně: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ej671JDjgLw
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=xJ2KFU7Y-yk
Ale najdeš i videa, kde to berou vážněji – jako doopravdy

Upravil/a: EKSOT123

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Pokud se nepletu, tak většinou je to z obyč. konstrukční oceli. Takže prakticky čímkoli „se dá“. Druhá otázka je jestli se „smí“ a na tu Ti rovnou odpovím, že ne. Policajtovi se také „dá“ dát facka, ale rozumnější je to nezkoušet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Ano, můžete se zbavit flexou botičky, ale dopouštíte se přestupku a trestného činu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek