Dá objednat neco z ameriky nebo z anglie pres mistni shop?

Nejlepší odpověď
quentos

záleží na konkrétním shopu ;{)> běžně jsem si v místním „music shopu“ např. objednával zahraniční hudbu, protože shop měl šikovného dealera. Jak je to s tím Vaším, netuším – ale chce-li prosperovat, měl by toho být schopen.

Další odpovědi
Pantata

A co takhle sám přes e-bay.Je to rychlý a víte za co platíte

barnajka

Na E-bay můžete naupovat dokonce i tehdy, když sám nemáte možnost (nechcete) používat Pay pal, což bývá jediná možnost úhrady objednaného zboží.
Existuje společnost, která vše potřebné vyřídí za vás, vy jí pak jen zaplatíte v ČR běžným způsobem – převodem z účtu na účet atd. A co je hlavní – v českých korunách.

Postup je tento:
Na www.cz-ebay.cz si jednoduchou a rychlou registrací vytvoříte svůj uživatelský účet. Po přihlášení kliknete v levém zeleném sloupci na VELKÝ nápis OBJEDNÁVKA. Otevře se vám objednávkové okno, do kolonky ODKAZ NA ZBOŽÍ vložíte URL adresu stránky s vámi vybraným zbožím z E-bay (může to být i aukce). Vyplníte cenu a kliknete na „objednat“. To je prozatím všechno. Výhoda totiž je, že tato objednávka ještě NENÍ závazná. Během krátké doby (obvykle několik hodin, max. 1 den) vám do e-mailové schránky přijde podrobná kalkulace objednávky, tj. na kolik KČ vás celá transakce vyjde – včetně všech poplatků. Pokud s touto cenou souhlasíte, objednávku potvrdíte a další instrukce ohledně platby atd dostanete e-mailem. Pokud se vám zdá suma příliš vysoká nebo jste si koupi mezitím ozmyslel, stačí dát e-mailem vědět, že objednávku rušíte – a bez řečí, bez storno poplatků, bez sankcí, je objednávka zrušena.

Jinak se dá ze zahraničí samozřejmě objednávat i přes jiné místní shopy; záleží, co máte konkrétně na mysli. Kdyžtak napište, o jaký druh zboží se jedná – co vím, existuje tu několik seriozních firem, co vám na přání objednají např. značkové oblečení, hudební nosiče, knihy,.. Chce to být víc konkrétní, ať můžeme konkrétně pomoct :)