Avatar uživatele
anonym

Dá objednat neco z ameriky nebo z anglie pres mistni shop?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? fesoj před 4084 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

záleží na konkrétním shopu ;{)> běžně jsem si v místním "music shopu" např. objednával zahraniční hudbu, protože shop měl šikovného dealera. Jak je to s tím Vaším, netuším - ale chce-li prosperovat, měl by toho být schopen.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pantata

A co takhle sám přes e-bay.Je to rychlý a víte za co platíte

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Na E-bay můžete naupovat dokonce i tehdy, když sám nemáte možnost (nechcete) používat Pay pal, což bývá jediná možnost úhrady objednaného zboží.
Existuje společnost, která vše potřebné vyřídí za vás, vy jí pak jen zaplatíte v ČR běžným způsobem - převodem z účtu na účet atd. A co je hlavní - v českých korunách.

Postup je tento:
Na www.cz-ebay.cz si jednoduchou a rychlou registrací vytvoříte svůj uživatelský účet. Po přihlášení kliknete v levém zeleném sloupci na VELKÝ nápis OBJEDNÁVKA. Otevře se vám objednávkové okno, do kolonky ODKAZ NA ZBOŽÍ vložíte URL adresu stránky s vámi vybraným zbožím z E-bay (může to být i aukce). Vyplníte cenu a kliknete na "objednat". To je prozatím všechno. Výhoda totiž je, že tato objednávka ještě NENÍ závazná. Během krátké doby (obvykle několik hodin, max. 1 den) vám do e-mailové schránky přijde podrobná kalkulace objednávky, tj. na kolik KČ vás celá transakce vyjde - včetně všech poplatků. Pokud s touto cenou souhlasíte, objednávku potvrdíte a další instrukce ohledně platby atd dostanete e-mailem. Pokud se vám zdá suma příliš vysoká nebo jste si koupi mezitím ozmyslel, stačí dát e-mailem vědět, že objednávku rušíte - a bez řečí, bez storno poplatků, bez sankcí, je objednávka zrušena.

Jinak se dá ze zahraničí samozřejmě objednávat i přes jiné místní shopy; záleží, co máte konkrétně na mysli. Kdyžtak napište, o jaký druh zboží se jedná - co vím, existuje tu několik seriozních firem, co vám na přání objednají např. značkové oblečení, hudební nosiče, knihy,.. Chce to být víc konkrétní, ať můžeme konkrétně pomoct :)

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek