vicix8

D-SUB -X- DVDI-D

dobrý den, může mi někdo říct jaký je rozdíl mezi D-sub a dvi-d konektorem? díky

Nejlepší odpověď
kenyrts

Redukce D-Sub na DVI – vhodná například pro propojení počítače s novější grafickou kartou disponující pouze DVI-I výstupy a staršího monitoru s analogovým D-Sub vstupem. Redukce jsou často dodávány přímo s grafickými kartami, ale v případě, že právě Vaše karta touto redukcí vybavena nebyla, je její dodatečná koupě jedinou možnou alternativou.

Redukce není prodlužovací, je tedy velmi krátká a slouží pouze jako redukční koncovka. Redukce obsahuje konektor typu D-Sub samice a konektor DVI samec.

Zdroj: http://www.czechcom­puter.cz/produc­t.jsp?artno=22670