jakho

Má někdo z vás zkušenosti s uvedenou vysokou školou? Podrobnosti v popisu.

Ahoj, tohle bude trošku specifická zpověď/dotaz. Bude se týkat lidí, co chodí na ČZU PEF. Budu se hlásit na navazující program Ing veřejná správa a regionální rozvoj, protože na škole, kde jsem teď, mi neotevřou navazující program. Ptám se proto jaké máte zkušenosti s ČZU všeobecně a pokud tady někdo studuje tento obor, tak jaký je, popřípadě nějaké informace k přijímačkám.
Díky a hezký večer

Původní neotázka
ČZU PEF a pomoc z ČZU
Díky a hezký večer

Odpovědi
dejavu

Možná odpověď najdeš spíš tady http://www.vej­ska.cz/diskuze/42726