Cyklistika v zimě – co na hlavu pod přilbu?

Nechat přilbu doma je asi hloupost. Ta čepice kterou nosí pouliční chuligáni v amerických filmech vypadá pod přilbou divně…

Nejlepší odpověď
ReHu

Slabou fleece čepici. Nedávno jsem viděla černou v prodejně Tchibo.

Další odpovědi
samicek333

normální slabší čepici, aby ale na ni šla nasadit helma, koupíte všude ve městě

hanulka11

podívej ta je super, jistě to koupíš ve sportu

http://www.hnizdil-kola.cz/cepice-pod-helmu-07-w-w-tecno-cerna_z1765/

anonym

350 Korun… Panejota.

hanulka11

tak si kup u Vietnamců slabýho kulicha a neřeš to

anonym

to je fakt. Z různých diskuzí vychází, že nejlíp a nejlacinějš se na kolo oblíkne u Vietnamců. Vyřešeno.