koník.

cyby pri stahování aplikace z android marketu

Jak je možné, že se mi při stahování aplikace ukáže chyba „V externím úložišti není dostatek místa“ když mam 8 GB SD kartu, která je téměř úplně prázdná? A úložiště telefonu mám 63/181 ???
Doplňuji:
Tento problém se vyřešil tím, že jsem zkusil stáhnout jinou aplikaci než jsem původně chtěl, ta se stáhla bez problému a následně jsem zkusil opět stáhnout tu první a ta potom také šla stáhnout. Je to divné a rád bych věděl proč?

Odpovědi
jungle-be

Mám tentýž problém (občas) … Jenom kartu mám 4 GB, ale to je asi jedno… Samsung Galaxy Ace..