Cvrnkali jste v jako děti kuličky?A víte,ko­lik stál pytlík barevných kuliček v šedesátých – sedmdesátých letech ?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
johana 56

Ano

Hliněnky za 1 Kčs pytlík.Skleněnka za 3.A to bylo celé týdenní kapesné!

Další odpovědi
tom004

Ano

2 – 4 koruny

kapka

Ano

quentos

Ne

zřídka. Byl jsem spíš na jiné společenské hry. Jo a co se týče druhé otázky, tak taky ne – nevím ;{)>

iceT

Ne

ne,já jsem neměla ani panenku,ale hráli jsme si na vojáky,na schovku,stavěli jsme přístav na vlastnoručně vyřezanou lodičku.

hanny 2

Ano

panenka

Ano

Ano cvrnkala jsem ten můj pytlík s kuličkama ještě mám a ted si hraji s kuličkama moje děti.Kolik ale stály to bohužel už si nepamatuji

hanulka11

Ano

Pytlík s hliněnkama za 1kčs a skleněnky …no tu jsem měla snad jen 2×

ten který je

Ano

Ano cvrnkal jsem a největší výhra byla získat skleněnou duhovou kuličku.Ten kdo jí mněl byl borec.:-)

anonym

hanulka11 má recht!

hanulka11

A cíněnky… ty jsem vyloudila od bráchů, když rozebrali někde nějaké ložisko.