.,.,.,.--§§,

Cviky na zeštíhlení lýtek?

Ahoj potřebovala bych poradit cviky, které zužují svaly na lýtkách. Lýtka nemám čistě svalnatá 🙂 ňáky tuk se tam taky najde, ale svaly mám jakoby placaté (lýtka vypadají na vnitřní straně široká). Chtěla bych cviky na protáhnutí ,zeštíhlení 🙂 (nevim jak popsat). Napište mi kdyžtak i Vaše zkušenosti… díky

Nejlepší odpověď
Hlada

Věnuj se něčemu užitečnějšímu. Změnit tvar lýtek je naprostá volovina a ztracený čas. I po několika desetiletí poznám své spolužačky z gymplu podle nohou.

Další odpovědi
midlajs

Vypony pomahaji.

Alesh

To zas jeden z těch trendů, že míň je víc? Zasmál bych se, ale je to spíš k pláči. Pěkné lýtko je vypracované a ne „mrkvovité“. Doporučuji cvičení a především běhání.

WTF

Jediný cvik na lýtka jsou výpony v různých podobách. Vyloženě na zeštíhlení nic není, dá se to jen nějakým způsobem vytvarovat. Nebo se snažit shodit tuk, případně ztratit svalovou hmotu – tím pádem radši necvičit:-)