Kelt

Cvičíte během dne? Co a jak dlouho a s jakými výsledky?

Lepší je cvičit denně 10 minut než jednou týdně 2 hodiny. Co cvičíte a jak dlouho a kolik minut denně a zda pozorujete nějaké změny k lepšímu. Potřeboval bych motivaci a inspiraci. Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Necvičím, ale nějaké sporty provozuju. Hlavně chůzi a cyklistiku do kšeftů s potravinami a zpět. Denně pak gaučing. Občas vzpírání pivních půllitrů. Efekt: 20 kg za 2 roky +. Konečně vypadám jak chlap, pivo dělá hezká těla!

quentos

Asi 13 let Pět Tibeťanů – výsledek se obvykle dostavuje okamžitě v podobě přílivu energie. Snažím se denně, málokdy vynechávám (většinou z objektivních důvodů – zdravotních nebo cestovních). Zaberou cca 15 minut denně. Pak mi byly doporučeny kliky, ty se taky snažím denně, ale zatím asi měsíc a jen pár (asi deset) – na zpevnění páteře. Cvičíval jsem asi měsíc také cviky R. McKenzieho, ty ale příliš nepomohly.

Muffz

Za 10 minut ani nezahřeješ svaly, natož tak, aby to mělo nějaký efekt. Ideální je minimálně 3× v týdnu cvičit 1–2 hodiny. Pak uvidíš změny. Ani nárazových 10 kliků ti nic neudělá, musel bys udělat aspoň čtyři série po desíti, abys potrhal svaly, které by se pak regenerací zpevnily a rostly.

RyuzakiKate

Cvičím 6× do týdne podle POP Pilates zhruba 50 minut, každý den jinou partii – ruce, nohy, zadek, břicho + boky, celé tělo, jenom cardio. Začala jsem minulý rok v červnu, vážím pořád stejně, ale jsem zpevněná a nějakej ten sval taky vylezl, k tomu jím tak, jak se přísluší a svaly protahuju. Jsem málokdy nemocná a dost se mi zmírnily menstruační bolesti.

Altair-AC

Alespoň půl hodiny denně ,já dělám isometrický trénink

TonoS

Záleží jaký máš cíl. Tělo na základě kalorického přebytku nebo deficitu buď hubne nebo přibírá. Pokud bys měl teoreticky přesně napočítané hodnoty kalorií které příjmeš ze stravy a začal by si k tomu 10 minut denně provozovat náročný intervalový trénink, zajistíš tím deficit a v dlouhodobém horizontu můžeš i hubnout :).