Avatar uživatele
jirka F

Cvičím, ale výsledky se nedostavují. Jak pokračovat?

Cvičím doma kotoul dozadu poté šlapání na kole a mnoho dalších cviků, ale výsledky nikde nejsou vidět, že bych nějak hubnul. Jak dál? Bicepsy mít nechci, aby mně pak lidi zase nadávali kulturisto. Ale chci vypadat tak nějak, normálně přehrávám si i hubnoucí frekvence.

Zajímavá 0 před 1126 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

Nepřejídat se a běhat venku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Možná bude stačit prodloužit dobu cvičení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

Když nepřidáš na tom kole, budeš už za chvilku dělat už jenom kotouly! (; (; (((;

Přidat = MUSÍ TO BOLET!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Zkus zjistit výdej při cvičení s příjmem potravy. A na zákon přechodu kvantitativních změn v kvalitativní. Tedy výsledky se dostaví později a konečně je třeba rozebrat cviky, které jsou pro tebe účinné a které ne. A není důležité co děláš, ale jak to děláš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Nevím, k čemu je dobrý ten kotoul. Šlapání na kole děláš na rotopedu, nebo vleže s nohama ve vzduchu? Jak dlouho to vydržíš dělat? Pokud za chvíli už nemůžeš (tak jsem to měl já při šlapání vleže s nohama ve vzduchu), tak to není aerobní aktivita a k hubnutí se to nehodí.

Pro hubnutí je nejlepší aerobní aktivita, čili taková, při které se zadýcháš a kterou zároveň vydržíš dělat bez odpočívání třeba hodinu. Může to být aerobní cvičení, rychlá chůze, jízda na kole nebo na kolečkových bruslích. Na začátku se spalují převážně cukry a přibližně po 20 minutách aktivity začíná převažovat spalování tuků. Můžeš si pořídit sporttester, který bude sledovat, jak dlouho máš tepovou frekvenci v aerobním pásmu (asi kolem 70 % maximální tepové frekvence).

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?da ny Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Chce zrevidovat svůj jídelníček a vynechat vysoce kalorická (zejména tučná) jídla. Zvykat svůj žaludek na menší objemy (půlkrajíčková dieta, ke snídani jen jedno vejce, atd.) a klidně jíst i častěji, ale málo. Zvýšit pohybovou aktivitu venku, stačí i delší procházky. Budeš hubnout pomalu, ale jistě. Výsledky se nedostaví hned.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek