Kepler

Ne, naštěstí. Asi by mě tehdy uzemnil, páč jsem byl chvístek muší váhy.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Vobčas to s ním na nás zkusili, takhle pěkný jako na obrázku teda nebyly, ale já tehdá pomalu nemohla udržet ani vzduchovku…

cochee

Ano, chodil jsem na dvě základky (stěhovali jsme se) a na obou. Akorát tehdy medicinbaly nebyly tak pěkné jak ty na obrázku :)

paul1

Když jsem přišel na první trénink do sokolovny, převlékl se to tepláků a vstoupil do tělocvičny, tak jsem byl uvítán trenérem šermu slovy: chytej a hodil po mně medicinbal. Netušil jsem, že je tak těžký a poněvadž ho hodil jen nakrátko a já jsem ho nemohl chytil, tak jsem se snažil mu ho vrátit odkopnutím. No to jsem si dal. Pár dní jsem dost kulhal a dodnes si tu bolest pamatuji.

Nassin

Ano, cvičili, ale jedna ráno do hlavy a vyhýbal jsem se této vražedné zbrani.

nyjono

Jo jo,cvičili. Ve sportovně zaměřené třídě.

Emefej

Nejenom cvičili, ale i hráli psí fotbal.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.